top of page
  • Mgr. art. Jana Michalovičová

VÝRAZNE ZNÍŽENÉ CENY ALE STÁLE VYSOKÁ KVALITAV tomto čase pandémie koronavírusu mnohí z nás začínajú pociťovať krízu finančnú, ktorá je azda desivejšia ako koronavírus sám. Bohužiaľ, túto krízu pociťujem tiež ja. Ako malá živnostníčka sú pre mňa znížené predaje devastačné. Preto som sa rozhodla po dlhej úvahe znížiť ceny mojich obrazov, aby boli cenovo dostupnejšie pre všetkých. Samozrejme tieto opatrenia sa netýkajú obrazov samotných a na ich kvalite sa nič nemení.

 

NIŽŠIA CENA ALE STÁLE VYSOKÁ KVALITA Vysokokvalitná tlač na papier 200g s jemným hodvábnym leskom alebo na bavlnené plátno, ktorá je svetlostála a vydrží desiatky rokov. Tlač na plátno s jemnou štruktúrou je predávané natiahnuté na slepom ráme z kvalitného smrekového dreva. Drevený rám je preto odolný a časom sa nekriví. Bavlnené plátno je látka a teda v určitých prípadoch sa môže stať, že sa jemne zvlní. Ide o prípady, keď je väčšia vlhkosť v miestnosti. Stáva sa to ojedinele. Moje obrazy majú však kvalitný rám a spojenie klinmi, ktoré nájdete na zadnej strane obrazu vo vnútorných rohoch. Vďaka nim sa dá plátno následne jednoducho dopínať. Rokmi som všetky nedokonalosti vychytala a našla tiež overeného a spoľahlivého výrobcu, ktorý splňuje moje vysoké nároky kvalitnej tlače. Verím, že ustojíme spolu túto krízu a budeme fungovať aj naďalej.
ZMENY DORUČENIA OBRAZOV

Posledným rokom som sa rozhodla sústrediť na doručenie kuriérom, ktoré je spoľahlivejšie a pohodlnejšie ako posielanie balíkov cez poštu. Je však tiež drahšie a rozhodla som sa preto vrátiť k posielaniu balíkov prostredníctvom pošty, aby aj týmto spôsobom mohli byť znížené ceny mojich obrazov: poštovné pre SR je 6€ a pre ČR je poštovné 10€. Ceny sú to reálne, aké mám ja, nie sú s príplatkom. Budem sa snažiť nájsť spoločnosť s nižšími cenami, no nie som e-shop s tisícovými počtami objednávok, takže sú pre mňa tieto ceny vysoké.


Výroba obrazu na objednávku trvá 4 prac. dni. A celková doba doručenia obrazu od objednania trvá cca 7 prac.dní.


OBRAZY SÚ OZNAČENÉ AUTORSKÝM PODPISOM

Často Vás zaujíma, či sú diela podpísané. Áno, každá maľba či artprint je podpísaný autorkou, teda mnou. Podpis je na zadnej strane obrazu alebo výtlačku a samozrejme sa na tom nič nemení aj naďalej.


NOVÉ CENY -50%

A teraz k tomu podstatnému. Po dlhej rozvahe som sa rozhodla stanoviť nové ceny, ktoré sú znížené o približne - 50% i viac! Chcem, aby tak boli moje diela dostupnejšie pre všetkých. Na mojich dielach si dávam veľmi záležať a ich vytvorenie mi trvá mesiace. Vkladám do nich všetok svoj čas, úsilie a dušu. Vy si tieto moje diela môžte teraz kúpiť za skutočne výhodné ceny a navyše ma tak podporiť ako drobného živnostníka - umelca.


Nový cenník umeleckých diel / digitálna tlač:

formát A3 papier - pôvodná cena 49€ - znížená cena 19€

formát A2 papier - pôvodná cena 69€ - znížená cena 29€

formát 100 x 45 cm plátno - pôvodná cena 199€ - znížená cena 99€

formát 150 x 75 cm plátno - pôvodná cena 499€ - znížená cena 199€
ABSTRAKTNÉ MAĽBY -50%

Znížené ceny sa týkajú taktiež mojich abstraktných malieb - originálov. Všetky si teraz môžte kúpiť za výhodnú cenu -50%. Budem sa tešiť na vaše návštevy v mojom shope ♥

želám vám pevné zdravie, nervy a aby sme spoločne zvládli toto obdobie


Mgr. art. Jana Michalovičová - jana@michalovic.sk - 0915899141


Comments


bottom of page