top of page
  • Mgr. art. Jana Michalovičová

VIANOCE U MICHALOVICBlíži sa koniec roka a tento rok som naozaj veľmi vďačná a rada, že sa môžem živiť vlastnou tvorbou. Práve tento rok som si uvedomila viac ako kedykoľvek, že veci, ktoré som brala ako samozrejmosť, sa môžu za krátky okamih zmeniť a nikdy sa nemusia vrátiť späť. Korona zmenila náš svet a verím, že všetko zlé je na niečo dobré. Veľmi vám všetkým ďakujem za milé slová a objednávky, ste skvelí:)♥ Bez vás to nemá zmysel:)

Ako ste si mohli všimnúť, tento rok som cenník radikálne menila a ceny išli výrazne dole. No napriek tomu som sa rozhodla urobiť vám radosť a vianočná zľava -10% bude opäť aj tento rok. Zľava sa vzťahuje na všetko(aj už zľavnené obrazy) a platí do 31.12.2020.

Vianočná zľava -10%: Pri objednávke použite zľavový kód Xmas-10V poslednom období ste tiež prejavili veľký záujem o moje abstraktné obrazy, čo ma neskutočne teší a moje srdce tancuje radosťou:). V tomto roku som zaviedla tiež novinku - abstraktná maľba na mieru - viac v článku tu. V prípade záujmu maľby na objednávku ma treba kontaktovať a následne sa dohodneme na obraze. Prosím objednávku takejto maľby neodkladajte na poslednú chvíľu, nakoľko mi namaľovanie obrazu trvá asi 1-2 týždne. V prípade viacerých objednávok bude doba namaľovania ešte dlhšia a prípadne neskôr už objednávky nemusím prijímať, ak ich nebudem stíhať maľovať.


Objednávky vianočných obrazov na objednávku prijímam do 31.novembra.Vianočné objednávky reprodukcií - artprinty prijímam do 16.12.

V prípade digitálnej tlače vám ako vždy ponúkam úpravy na mieru, ak by ste potrebovali: zmena formátu obrazu, farebnosti a iné. Neváhajte ma kontaktovať:)

Ďakujem všetkým, ktorí sa rozhodnú pre kúpu môjho umenia. Podporíte tým lokálneho výrobcu, živnostníka a kreatívneho umelca. Živiť sa umením nie je vôbec ľahké a každá vaša objednávka je pre mňa dôležitá. Vďaka vám môžem byť sama sebou a tým, čím som. Umelkyňou:)budem sa tešiť na vaše objednávky a prajem všetkým krásny predvianočný čas ♥♥♥

nech vám robí umenie radosť


Mgr. art. Jana Michalovičová - jana@michalovic.sk - 0915 899 141


Comments


bottom of page