top of page
  • Mgr. art. Jana Michalovičová

ZVYŠOVANIE CIEN A INÉ NOVINKYMinulý rok som pre koronakrízu rapídne znižovala ceny, čo väčšina z vás určite využila. Ceny však išli u dodávateľa vyššie a musím žiaľ oznámiť zvyšovanie cien o 30%. Zvyšovanie cien nastane tiež z toho dôvodu, že zisk z predaja je v niektorých prípadoch skutočne malý a nevracia sa mi vynaložená práca. Dúfam, že vás zvýšené ceny neodradia a oceníte moju kresbu a celú vynaloženú prácu. Ako umelec na voľnej nohe som "dievča pre všetko" a okrem samotnej umeleckej kresby a maľby musím riešiť objednávky, vaše správy, balenie balíkov, odosielanie zákazok, administratívu, e-shop a veľa iného. Niekedy mám toho vyše hlavy, no neskutočne som vďačná za každú vašu objednávku:)

Nový cenník umeleckých diel / digitálna tlač (platný od 18.10.2021)

formát A3 papier - pôvodná cena 19€ - zvýšená cena 25€ formát A2 papier - pôvodná cena 29€ - zvýšená cena 39€ formát 100 x 45 cm plátno - pôvodná cena 99€ - zvýšená cena 129€ formát 150 x 75 cm plátno - pôvodná cena 199€ - zvýšená cena 259€


Nový cenník je platný od 18.10.2021, takže môžete ešte využiť možnosť kúpiť si obrazy za zníženú cenu. Moja posledná kolekcia OLEANDER A KOLIBRÍKY už nové ceny má.

VYRADENÉ Z PREDAJA! POSLEDNÁ MOŽNOSŤ OBJEDNÁVKY!

Takmer 30 diel bude zrušených - kategória BUDE VYRADENÉ Z PREDAJA - posledná možnosť objednávky


GRAFICKÉ ÚPRAVY A VIZUALIZÁCIE ZA PRÍPLATOK+19€

Spoplatňujem tiež moje služby grafických úprav na mieru - zmena formátu, farebnosti alebo iné želania. Často sú tieto úpravy zdĺhavá záležitosť, ktorej venujem veľa času. Práve tento vynaložený čas a vaša nerozhodnosť v návrhoch, opakované prerábanie návrhoch a vizualizácií ma presvedčili, že musím tieto služby žiaľ spoplatniť.

Ak by ste mali záujem o tieto služby, stačí si vložiť balíček služieb do nákupného košíka, uhradiť objednávku a následne sa môžme pustiť do vašich prianí a želaní.

ABSTRAKTNÉ MAĽBY -30%

Čo sa týka abstraktných malieb, zľavnené staršie obrazy zostávajú v zľave i naďalej.


Dúfam, že pochopíte moju situáciu a zvýšené ceny vás neodradia od nákupu. Nech vám robí umenie radosť♥

želám všetkým pevné zdravie, nervy a aby sme spoločne zvládli túto dobu

Mgr. art. Jana Michalovičová - jana@michalovic.sk - 0915 899 141


Comments


bottom of page