top of page
  • Jana Michalovic

NEW BLACKBIRD ON BLACK ROWAN


Pre všetkých fanúšikov čistého dizajnu s dôrazom na prírodu mám skvelú správu, do mojej galérie pribudli nové diela BLACKBIRD ON ROWAN.

For all fans of pure design with a focus on nature, I have great news, new albums BLACKBIRD ON ROWAN have been added to my gallery.

Nové obrazy plné drozdov a krásnej prírody sú dostupné v rôznych prevedeniach: s červenou či čiernou javorinou, s béžovým či šedým pozadím.

New artworks full of thrush and beautiful nature are available in different designs: with red or black rowan, with a beige or gray background.

Moderné stvárnenie drozdov na javorine som ponechala v najjednoduchšom duchu. Príroda je sama o seba krásna a nedokonale dokonalá. Motív prírody sa snažím zachytiť čo najrealistickejšie a do najmenších detajlov, aj s drobnými nedostatkami napr. zlomená vetvička, opadané bobule...Týmto dielo nadobúda akýsi nádych zraniteľnosti.

The modern display of blackbirds on rowan is in a simple spirit. Nature is of itself a beautiful and imperfectly perfect. I try to capture the motif of nature as realistically as possible and in the smallest details, even with minor drawbacks, broken branch, fallen berries ... This work gets some sort of vulnerability.

Pozadie diel dotvárajú menej viditeľné vetvičky, ktoré dodávajú obrazu hĺbku.

Obrazy sa skvelo hodia do každého moderného interiéru, kde prevláda jednoduchosť, prírodné materiály a láska k prírode. Drozdy krásne doplnia každý škandinávsky interiér.

The background of the work is complemented by less visible branches that give depth to the image. Art is great for any modern interior, dominated by simplicity, natural materials and love of nature. It beautifully complements each Scandinavian interior.

bottom of page